Výhody spolupráce

100 % bez poplatkov

Všetky naše služby poskytujeme pre Vás úplne zdarma. U nás nenájdete žiadne administratívne, registračné, manipulačné ani žiadne iné skryté poplatky.

Individuálny prístup

Vždy sa snažíme prispôsobiť Vašim predstavám a možnostiam. Preto hľadáme optimálne riešenie – “pracovnú ponuku šitú na mieru”. Našim cieľom je, aby boli spokojné všetky strany – my, vy aj klienti. Len to je zárukou dlhodobého úspechu

24/7

Komplexný servis

Práca s ľuďmi si vždy vyžaduje byť neustále k dispozícii a byť flexibilný pri riešení problémov. Poskytujeme “full service” od prvého kontaktu až po uhradenie výplaty. V prípade potreby sme tu pre Vás telefonicky 7 dní v týždni.

Bez viazanosti

Tešíme sa ak naša spolupráca trvá čo najdlhšie. Vaša spokojnosť je aj naša spokojnosť. K dhodobej spolupráci Vás nezaväzujeme nijakými sankciami a poplatkami, spolupráca je na dobrovoľnej báze.

Zabezpečenie prepravy

Keďže sa snažíme poskytovať komplexný servis, samozrejmosťou je aj pomoc pri zorganizovabí preprav na miesto výkonu práce, Primárne zabezpečejume prepravu “od dverí k dverám”, ale ak si želáte cestovať inou formou dopravy – vlakom, lietadlom, autobusom, sme Vám samozrejme nápomocní.

Sme féroví

Našim cieľom je, aby naša spolupráca trvala čo najdlhšie. Preto ešte pred vycestovaním podpíšem zmluvu a vy ste informovaní o všetkých podmienkach, ako výška platu, spôsob výplaty, možnosti záloh, dĺžka tunusu a podobne.

Preskúšanie jazykových znalostí

Počas pohovoru okrem iného preskúšame Vaše jazykové znalosti. Pretože znalosť jazyka je zásadná pre prácu opatrovateľky. Častokrát je sebahodnotenie skreslené. Občas sa opatrovateľky podceňujú a niekedy naopak svoje znalosti precenia.

Sme flexibilní

Vždy sa snažíme prispôsobiť aktuálnej situácii a novým výzvam.  Zlepšujeme svoje služby, prispôsobujeme sa novým požiadavkám, novým technológiám, nečakaným zmenám. Reagujeme promptne na nečakané problémy, či už ide o Covid situáciu alebo nespokojnosť v rodine.  Okrem vyriešenia týchto záležitostí hľadáme vždy možnosti ako sa im v budúcnosti vyhnúť.