Čo nasleduje po registrácii

1. Registračný formulár/Životopis

Registračný formulár alebo životopis je náš prvý kontakt s Vami. Na jeho obsahu si dajte záležať,  uveďte všetky relevantné informácie a buďte úprimný. Vďaka tomu vieme nájsť prácu vhodnú práve pre Vás.

2. Fotografia

Nezabudnite poslať aj Vašu fotografiu. Výberu fotografie venujte nejaký čas. Najvhodnejšia je profilová fotka tváre s neutrálnym oblečením, líčením a najlepšie s úsmevom na tvári. V prípade, že nemáte žiadnu vhodnú fotografiu, investujte pár Eur a nechajte sa odfotiť profesionálnym fotografom.

3. Preskúšanie jazykových znalostí

Znalosť jazyka, či už anglického alebo nemeckého (v závislosti od konkrétnej ponuky) je pre prácu opatrovateľky zásadná. Overíme si Vaše znalosti, krátkym rozhovorom.

4. Pracovný pohovor

Spoločne absolvujeme pracovný pohovor, ktorý môže byť telefonický, online video hovor, prípadne osobný pohovor. Všetko záleží od aktuálnej situácie a Vašich možností. Na pohovor je vhodné sa vopred pripraviť a dostaviť sa v dohodnutý čas.

5. Kompletizácia dokumentov

Pokiaľ pohovor dopadne úspešne, skompletizujeme Vaše dokumenty.  Ak ste absolvovali opatrovateľský kurz, máte iné relevantné certifikáty pre prácu opatrovateľky, alebo máte k dispozícií písomné referencie od rodín/agentúr, kde ste pracovali v minulosti, určite nám ich pošlite.  Výrazne zvýšite Vašu šancu na získanie pracovného miesta.

6. Výber pozície

Na našej webovej stránke nájdete ponuky voľných pracovných miest. Stačí keď si vyberiete tú najvhodnejšiu pre Vás. Je len na Vás kam chcete ísť, na ako dlho alebo za aký plat. Dôležité je prihliadať na požiadavky klienta a porovnať ich s Vašimi možnosťami a schopnosťami.

7. Vyhotovenie profilu

Na základe predchádzajúceho pohovoru Vám bezplatne vytvoríme profesionálny profil s fotografiou. Týmto profilom Vás budeme reprezentovať rodinám v zahraničí, ktoré majú pri schválení posledné slovo.

8. Schválenie

V prípade, že Váš profil zodpovedá požiadavkám,  zorganizujeme pohovor so zahraničnou agentúrou/klientom. Vopred dohodneme dátum a čas. Pohovor môže byť telefonický alebo formou video hovoru cez aplikáciu Whatsapp alebo Skype. Posledným najdôležitejším krokom je schválenie klientom. O jeho schválení Vás budeme informovať čo najskôr.

9. Vycestovanie

Po podpísaní zmluvy, môžete cestovať. Pomôžene Vám  zorganizovať dopravu na miesto výkonu práce prepravnými spoločnosťami, spôsobom tzv „od dverí k dverám“, čiže prepravca Vás vyzdvihne na Vašej adrese a zavezie až do rodiny. Na druhej strane ak preferujete iný spôsob dopravy, v žiadnom prípade Vám v tom nebudeme brániť. Nezaväzujeme Vás ku žiadnej zmluvnej preprave.