Opatrovateľka AJ/NJ

ID ponuky: 2022032
Miesto: Oegstgeest, Holandsko
Odmena za mesiac: 2 170 
Príspevok na cestu: 150 
živnosť
Nástup na pozíciu:
11. decembra 2023
Dĺžka turnusu:
2 mesiace
Klient:

Pohlavie: muž
Vek: 44 rokov
Diagnóza: svalová dystrofia

Plat 70 Eur/deň +  Vianoce 220 Eur + bonus 150 Eur

Hľadáme opatrovateľku k 44- ročnému klientovi, ktorá býva sám v peknom priestrannom dome v meste Oegstgeest (30 minút od Haagu).
Klient má svalovú dystrofiu, čiže je čiastočne paralyzovaný, má oslabené svaly. Mentálne je úplne v poriadku, rozpráva plynule anglicky a dokáže komunikovať aj nemecky. Pracuje na full time, a má bohatý sociálny život. Klient chodí do práce sám na svojom upravenom aute. Do práce chodí ráno a kým je v práci, opatrovateľka má voľno. Dom je prispôsobený potrebám klienta, je tu elektrický zdvihák a dostatok súkromia pre opatrovateľku. Opatrovateľka by mala byť aj fyzicky fit. Klient sa pohybuje na elektrickom vozíku vo väčšine denných činností je nezávislý. Klient ráno vstáva a odchádza do práce. Počas dňa teda pracuje, opatrovateľka má priestor pre seba, poupratuje prípadne nakúpi. Klient potrebuje pomoc teda najmä ráno a večer, z/do postele, osobná hygiena, podávanie jedla atď. V noci je potrebné klienta polohovať. Opatrovateľka má dostatok voľna, aj svoje súkromie, pokiaľ sa zosúladí s harmonogramom klienta. Klient vie opatrovateľke všetko ukázať a naučiť ju. Klient má malého psíka.
Klient hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva plynule anglicky ALEBO nemecky, 25-50 rokov, najlepšie nefajčiarku. Mala by byť energická, priateľská, flexibilná a pozitívne naladená. Skúsenosti so zdvihákom. Šoférovanie výhodou.
Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou
Pomoc s jedením, pitím, podávaním liekov
Presun z postele na vozík a naopak, pomocou zdviháku
Varenie, upratovanie, nakupovanie
Nástup je cca 11.12.2023 (ASAP) na 2 mesiace (prípadne dlhšie)
Plat 70 Eur/deň + Vianoce 220 Eur + 150 Eur príspevok na cestu
Práca na živnosť.

Požiadavky:

Pohlavie: žena
Jazyk: Anglický/nemecký jazyk
Vodičský preukaz: je výhodou
Fajčenie: nie