Opatrovateľka Anglický alebo nemecký jazyk

ID ponuky: NL2022050
Miesto: Nijmegen
Odmena za mesiac: 2 170 
Príspevok na cestu: 100 
živnosť
Nástup na pozíciu:
4. marca 2023
Dĺžka turnusu:
6 týždňov
Klient:

Pohlavie: žena
Vek: 87 rokov
Diagnóza: mobilná, Demencia

70 Eur/deň  + 100 Eur

Hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej klientke, ktorá býva sama v byte v centre mesta Nijmegen. Obchody sú dostupné na pešo, k dispozícii aj bicykel.
Klientka si po rehabilitácii želá pokračovať a zostať doma. Má aj mačku, ktorá jej robí spoločnosť. Klientka má rada umenie, balet, a prírodovedné seriály. Je bývala kaderníčka, preto má rada upravené aj svoje vlasy. Stále má chuť sa učiť nové veci, teraz sa chce zlepšiť v práci za počítačom.
Má osteoporózu, prekonala mozgový infarkt a diagnostikovali jej demenciu. Pravú ruku má oslabenú, mala tam fraktúru kosti kvôli osteoporóze. Má celkovo slabšie ruky a chrbát. Klientka má Charles Bonnet Syndrome. Kvôli bolestiam berie denne 2 tabletky lekárskej marihuany.
Klientka hľadá niekoho, kto jej bude robiť spoločnosť, veľmi rada sa rozpráva, ide na prechádzku, aby precvičovala chôdzu, miluje nakupovanie. Je potrebné pomáhať so všetkými dennými činnosťami, po dome sa pohybuje pomocou chodítka, na vonku podľa aktuálneho stavu používa chodítko alebo vozík. Vie sa sama postaviť zo stoličky aj sama prejsť. Na WC potrebuje asistenciu.
Klientka hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva ANGLICKY ALEBO NEMECKY, 25-60- rokov, je spoločenská, empatická, trpezlivá. Najlepšie nefajčiarka, prípadne vonku.
Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou a bežnými dennými činnosťami (obliekaním, umývaním)
Pomoc pri WC
Asistencia s jedením, pitím, podávaním liekov
Varenie, upratovanie, nakupovanie.
Nástup je 4.3.2023 na 6 týždňov
Plat 70 Eur/deň + 100 Eur bonus na cestu
Práca na živnosť.

Požiadavky:

Pohlavie: žena
Jazyk: Anglicky ALEBO nemecký
Vodičský preukaz: nie je potrebný
Fajčenie: nie