Opatrovateľka nemecký/holandský jazyk

ID ponuky: 2023019
Miesto: New Buinen, Holandsko
Odmena za mesiac: 2 263 
Príspevok na cestu: 100 
živnosť
Nástup na pozíciu:
25. septembra 2023
Dĺžka turnusu:
6 týždňov
Klient:

Pohlavie: žena
Vek: 79 rokov
Diagnóza: po úraze

Plat 73 Eur/deň + bonus 100 Eur 

HHľadáme opatrovateľku k 85 – ročnej klientke, ktorá býva so svojou dcérou vo veľmi peknom priestrannom dome so záhradou a bazénom v malom mestečku New Buinen (okolie Groningen). Dcéra má 57 rokov a donedávna sa starala o klientku ona. Bohužiaľ má Sklerózu Multiplex a starať sa o mamu je už pre ňu dosť náročné. Inak je samostatná, aj šoféruje.
Klientka má Alzheimer a Demenciu, problémy so srdcom, a má vymenený bedrový kĺb. Preto hrozí riziko pádu. Klientka používa chodítko keď je v dome, na vonku vozík. Je inkontinentná, nosí plienky. Dcéra s mamou bývajú na prízemí, opatrovateľka má izbu na poschodí. Kúpeľňa je na poschodí, v dome je výťah. V dome je malý psík. Klientka aj dcéra fajčia. Klientka si želá ostať v dome s dcérou čo najdlhšie, dom postavil jej manžel a má k nemu silný vzťah. Klientke je potrebné pomôcť s umývaním, obliekaním, pri chôdzi, rada navštevuje aj svojich priateľov, takže by si želali aktívnu šoférku, ale nie je podmienkou. Dcéra rada varí, vždy sa dohodnú s opatrovateľkou, kto kedy bude variť. Klientka miluje puzzle, takže opatrovateľka by jej pri tom mala pomáhať.
Klientka hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva holandsky, prípadne nemecky s lepšími základmi holandštiny, 40-60 rokov, je pokojná, tichá, empatická, optimálne aktívna šoférka, fajčenie nevadí.
Náplň práce:
Pomoc s osobnou hygienou (umývanie, obliekanie, prípadne výmena inkontinentných materiálov)
Pomoc z/do postele
Administrácia liekov
Príprava jedla po dohode s dcérou
Skladanie puzzle s klientkou
Občasné prechádzky von
Udržiavanie domácnosti, nákupy
Nástup: 25.9.2023 na 6 týždňov
Plat 73 Eur/deň + 100 Eur bonus po odpracovaní turnusu
Práca na živnosť

Požiadavky:

Pohlavie: žena
Jazyk: Holandský/Nemecký jazyk
Vodičský preukaz: nie je potrebný
Fajčenie: áno