Opatrovateľka pre 9 ročné dievčatko

ID ponuky: NL2022047
Miesto: Huizen
Odmena za mesiac: 2 723 
Príspevok na cestu: 100 
živnosť
Nástup na pozíciu:
11. decembra 2022
Dĺžka turnusu:
4-6 týždňov
Klient:

Pohlavie: žena
Vek: 9 rokov
Diagnóza: mozgová obrna

83 Eur/deň  + 100 Eur + 150 Eur sviatky

Hľadáme opatrovateľku ku 9-ročnému dievčatku, ktoré býva v peknom priestrannom dome v mestečku Huizen (30 min od Amsterdamu).
Dievčatko má detskú mozgovú obrnu od narodenia. Na pohľad to na nej nie je vidieť. Býva s rodičmi a mladšou sestrou. Má slabé svaly, asi ako 5 mesačné dieťa. To znamená, že opatrovateľka každé ráno pomáha, pri osobnej hygienie, jedení, obliekaní. Potom je dievčatko v škole každý deň od 8:30 do 14:00. Vtedy má opatrovateľka čas pre seba Opatrovateľka sa stará o dievčatko aj počas dňa, a večer. Nevie samostatne stáť, ruky veľmi nevie používať, rodičia sa s ňou snažia cvičiť. Chodieva spať okolo 21:00. V noci je potrebné ju otočiť 1-2 krát, občas máva zlé sny. Ak potrebuje sama zavolá opatrovateľku. Je to milé dievčatko, rada sa rozpráva. Ide čisto o starostlivosť o dievčatko. Veľmi pomáha aj mama, a do domácnosti chodia aj holandské opatrovateľky. Keď rodina spolu večeria a chce tráviť čas, opatrovateľka im nechá svoj priestor. Opatrovateľka má celé 2 dni v týždni voľno. V dome je zdvihák. Rodina má 2 psy, jeden veľký a jeden malý, netreba sa o ne starať. Opatrovateľka má svoju izbu aj kúpeľňu.
Rodina hľadá opatrovateľku, ktorá rozpráva plynule anglicky, 20-45 rokov, najlepšie nefajčiarku (prípadne fajčenie vonku). Musí byť aktívna šoférka (automat). Mala by byť milá, empatická a komunikatívna, vedieť sa prispôsobiť novým situáciám, formulár A1
Náplň práce:
Pomoc s hygienou (sprchovanie, obliekanie, kŕmenie, výmena plienok) a bežnými dennými činnosťami
Polohovanie v noci 1-2 x
Transfer pomocou zdviháku
Šoférovanie, vozenie do/z školy ak je potrebné
Nakupovanie podľa potreby
Nástup je 11.12.2022 na 4-6 týždňov
Plat 83 Eur/deň + 100 Eur príspevok na cestu + bonus sviatky 150 Eur
Práca na živnosť.

Požiadavky:

Pohlavie: žena
Jazyk: Anglicky komunikatívne
Vodičský preukaz: je potrebný
Fajčenie: nie