Tím 2 opatrovateliek/pár Apeldoorn AJ/NJ

ID ponuky: 2022005
Miesto: Emst, Holandsko
Odmena za mesiac: 2 208 
Príspevok na cestu: 100 
živnosť
Nástup na pozíciu:
7. júla 2022
Dĺžka turnusu:
6 týždňov
Klient:

Pohlavie: muž a žena
Vek: 80 a 85
Diagnóza: Parkinson, artróza

Plat 68 Eur/deň + bonus 100 Eur  

Hľadáme tím 2 opatrovateliek k manželskému páru v dedinke Emst pri meste Apeldoorn.
Manželský pár žije v domove dôchodcov, ktorý sa nachádza priamo na pozemku ich dcéry, kde býva so svojou rodinou.
ŽENA: 165 cm a 80 kg. Klientka má dedičné ochorenie Hailey Hailey (kožné problémy a rany) , artrózu a vysoký krvný tlak. Je vegetariánka. Dokáže prejsť sama pár krokov pomocou rolátora, treba ju však v tom podporovať a dávať pozor, aby nespadla. Klientka rada chodí aj na prechádzky vonku, rada skladá puzzle, scrabble, maľuje. Poobede si zvykne pospať 2 hodinky. Klientka je inkontinentná, treba meniť inkontinentné materiály, kontrolovať a ošetrovať aj kožné rany. Je potrebné jej pomáhať s osobnou hygienou. V noci klientka potrebuje zvyčajne ísť na toaletu, je potrebné ju sprevádzať. K dispozícii je baby monitor.
MUŽ:185 cm a 75 kg. Klient má Parkinson a Demenciu a veľmi ťažko sa pohybuje. Utrpel už niekoľkokrát zlomeninu bedrového kĺbu. Preto je potrebné ho mať pod dohľadom, aby znova nepadol.
Manželia poobede mávajú oddych, manžel sedí na stoličke, manželka si ide ľahnúť do postele. Rodina si želá, aby opatrovateľky pracovali spoločne ako tím, dodržiavali denný/nočný rytmus, aby manželov rozptýlili rôznymi aktivitami, napríklad, puzzle a rôzne hry, pobyt vonku v záhrade. Mali by mať skúsenosti s Demenciou/Parkinsonom, aspoň jedna z nich s imobilnými klientami. Mali by byť nefajčiarky, anglicky alebo nemecky hovoriace.
Lokalita je vidiecka a pokojná. Na bicykli sa dá ísť do centra, kde nájdete obchody. Manželia sú vegetariáni, pán má alergiu na laktózu.
O nákupy sa stará dcéra.
Nástup 7.7.2022 (flexibilne – podľa dohody)
Turnus 6 týždňov
Plat 68 Eur/deň + 100 Eur bonus / 1 opatrovateľka
Práca na živnosť.

Požiadavky:

Pohlavie: žena
Jazyk: Anglický/Nemecký
Vodičský preukaz: nie je povinný
Fajčenie: nie (len vonku)